Scroll Top

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Profesjonalny sprzęt wodny

Aby uprawiać turystykę i rekreację motorowodną nie trzeba wydawać dziesiątek tysięcy złotych na zakup niezbędnego sprzętu – wystarczy odwiedzić naszą wypożyczalnię nad Jeziorem Zegrzyńskim, a nasi instruktorzy nie tylko pomogą optymalnie dobrać sprzęt, ale także zajmą się przeszkoleniem w zakresie jego prawidłowego i bezpiecznego użytkowania.

W naszej wypożyczalni oferujemy szeroką gamę nowoczesnych sprzętów do uprawiania turystyki motorowodnej, znajdą tu coś dla siebie również osoby poszukujące czegoś z bardziej sportowym zacięciem.

Naszą bazą nieopodal Warszawy jest Hotel 500 Zegrze – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu wodnego, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami!

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Wyścigi skuterów wodnych

Skutery wodne – wynajem

Dostępne w naszej ofercie skutery wodne to maszyny zarówno jednoosobowe, jak i przeznaczone do wykonywania rejsów z instruktorem dla osób nieposiadających uprawnień do samodzielnego ich prowadzenia.

Kurs na sternika motorowodnego

Motorówki – czarter

Wśród motorówek, które posiadamy w ofercie, znajdują się zarówno łodzie motorowe – bez patentu, o typowo rekreacyjnym charakterze, jak i sprzęty wyposażone w silniki o dużej mocy, przeznaczone dla miłośników prędkości i adrenaliny!

Wypożyczalnia sprzętu Stand Up Paddling

Sprzęt do Stand Up Paddling

W naszej wypożyczalni mamy także bogatą ofertę desek, wioseł i osprzętu do SUP (Stand Up Paddle) zarówno dla osób uprawiających ten sport czysto rekreacyjnie, jak i dla wyczynowców.