Scroll Top

Vouchery na kursy motorowodne

Vouchery na kursy motorowodne

Voucher na kurs motorowodny to doskonała alternatywa dla sztampowych, nudnych prezentów, pozwalająca nie tylko zdobyć nowe umiejętności, ale także poczuć adrenalinę i zasmakować życia na pełnych obrotach!

Cena zakupionego u nas vouchera obejmuje gruntowne szkolenie teoretyczne i praktyczne w zakresie przewidzianym dla danego kursu, a także profesjonalną opiekę naszych instruktorów, komplet materiałów szkoleniowych i ubezpieczenie NNW. W cenę nie zostały wliczone obowiązkowe opłaty za egzamin i wydanie patentu lub licencji zgodnie z cennikiem PZMiNW.

Voucher na kurs motorowodny indywidualny

Voucher na kurs motorowodny indywidualny

Voucher indywidualny jest realizowany w postaci jednodniowego kursu w grupie składającej się z 2 osób. W przypadku kursu indywidualnego osoba, dla której przeznaczony jest voucher, telefonicznie lub mailowo ustala wolny i dogodny dla niej termin szkolenia. Kurs jest realizowany w ustalony z Klientem dzień tygodnia na Zalewie Zegrzyńskim, a koszt vouchera na kurs indywidualny to 950 zł od osoby.

Możliwe jest wykupienie kursu indywidualnego w pakiecie z egzaminem państwowym – w takim przypadku należy cenę vouchera powiększyć o koszt egzaminu (250 zł/osoba). Alternatywnie osoba obdarowana może opłacić koszt egzaminu samodzielnie.

 

Voucher na kurs motorowodny grupowy

Voucher na kurs motorowodny grupowy

Voucher na grupowy kurs motorowodny pozwala wykupić weekendowy kurs motorowodny dla większej liczby osób, co oznacza, że to doskonały prezent np. dla grup przyjaciół, współpracowników czy nawet dla całej rodziny. Vouchery na kursy grupowe odbywają się w grupie osób, w z góry ustalonym terminie (weekendy w danym sezonie, tzn. sobota + niedziela). Koszt takiego kursu to 490 zł/osoba, natomiast w przypadku wykupienia większej liczby voucherów (min. 2) cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna i wynosi 450 zł za jeden voucher.

Osoba obdarowana szkoleniem grupowym sama wybiera termin i rezerwuje miejsce na szkoleniu przez stronę: https://www.motosternik.pl/kursy-motorowodne/sternik-motorowodny/#patentzapisy. W razie potrzeby możliwe jest dodatkowo wykupienie noclegu w Hotelu 500 Zegrze na czas trwania szkolenia.

UWAGA! Każdy zakupiony voucher można dodatkowo wykupić z egzaminem, dzięki któremu obdarowana osoba będzie mogła zdać oficjalny egzamin państwowy i uzyskać patent sternika motorowodnego. Aby wykupić taki pakiet, należy powiększyć wybrany voucher o koszt egzaminu dla każdego z uczestników, wynoszący 250 zł/osoba.

Jak długo są ważne vouchery podarunkowe?

Każdy zakupiony u nas voucher na prezent jest ważny przez 12 miesięcy (1 rok) licząc od daty i może zostać zrealizowany w sezonie od kwietnia do października. Obdarowana osoba musi zabrać ze sobą na szkolenie otrzymany voucher jako potwierdzenie opłacenia kosztów danego kursu.

Vouchery na kurs motorowodny – dodatkowe informacje

Każdy zakupiony u nas voucher przygotowujemy, drukujemy i pakujemy indywidualnie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako nietuzinkowy prezent na urodziny, imieniny, rocznicę, święta czy inne wyjątkowe okazje. Osobom wykupującym vouchery wysyłamy je pocztą, ale możliwy jest również odbiór osobisty – prosimy o wcześniejszy kontakt w sprawie ustalenia tej formy odbioru. Do vouchera doliczane są koszty wydruku i przesyłki.

Nie nakładamy żadnych ograniczeń na zakup voucherów podarunkowych, dzięki czemu można wykupić ich taką liczbę, by obdarować naszych bliskich czy znajomych i wspólnie z nimi podróżować oraz odkrywać wyjątkowe miejsca.

W razie ewentualnych wątpliwości związanych z voucherami, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

Uwaga: wszystkie zakupione vouchery są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu – bardzo prosimy o ich realizację przed upływem terminu ważności!