Scroll Top

O nas

Sportowi pasjonaci

Jesteśmy grupą pasjonatów sportów motorowodnych oraz aktywnej rekreacji na wodzie. Naszą pasją staramy się dzielić z innymi, organizując kursy i szkolenia dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z motorowodniactwem oraz pomagając doskonalić umiejętności motorowodniakom bardziej zaawansowanym. Wolne chwile spędzamy na podnoszeniu kwalifikacji i zdobywanie wiedzy oraz praktycznego doświadczenia, które chętnie przekazujemy uczestnikom naszych szkoleń.

Szeroka oferta, nowoczesny sprzęt i doskonałe zaplecze

W aktualnej ofercie mamy zarówno kursy i szkolenia motorowodne, jak i doskonale wyposażoną wypożyczalnię sprzętu wodnego, zajmujemy się również organizacją rejsów jachtami motorowymi i czarterami.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego, nowoczesnego sprzętu, a nasza kadra instruktorska legitymuje się posiadaniem wszelkich wymaganych przez aktualne przepisy dokumentów oraz kwalifikacji zawodowych.

Naszą stałą bazą jest Hotel 500 nad Jeziorem Zegrzyńskim, gdzie do dyspozycji uczestników organizowanych przez nas szkoleń oddajemy przestronny parking, wygodne i doskonale wyposażone sale konferencyjne, komfortowe pokoje oraz duże molo.