Scroll Top

Nauka jazdy na nartach wodnych

Szkolenie – narty wodne

Nauka jazdy na nartach wodnych to propozycja skierowana do wszystkich osób, które wolą spędzać czas nad wodą w aktywny sposób i chciałyby zasmakować emocji związanych z uprawianiem tego widowiskowego sportu. Szkolenia prowadzimy w pobliżu Warszawy, na Jeziorze Zegrzyńskim, a naszą stałą bazą jest Hotel 500, do którego zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w kursie jazdy na nartach wodnych!

Jak wygląda szkolenie na narty wodne?

Szkolenia prowadzone przez nas odbywają się na Zalewie Zegrzyńskim pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy zawsze dokładają wszelkich starań, by przygotować uczestników zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym. Każde szkolenie zaczynamy od instruktażu przeprowadzanego na brzegu (tzw. szkolenie na sucho) i dopiero po upewnieniu się, że wszystkie poruszone kwestie zostały przyswojone, przechodzimy do treningu na wodzie.

Program kursu z jazdy na nartach wodnych

Program naszych kursów nauki jazdy na nartach wodnych obejmuje następujące zagadnienia:

  • ćwiczenie prawidłowej postawy w trakcie jazdy na nartach wodnych,
  • nauka trzymania holu,
  • zasady startu na dwóch nartach (powyższe ćwiczenia są przeprowadzane na brzegu),
  • start z wody,
  • zakończenie holowania w wodzie,
  • utrzymywanie prawidłowej sylwetki podczas jazdy,
  • nauka pływania w kilwaterze,
  • właściwe przechodzenie przez fale i jazda slalomem.

Kto może przystąpić do kursu?

W zasadzie nie ma żadnych odgórnie narzuconych ograniczeń co do wieku uczestników kursu nauki jazdy na nartach wodnych, ale ze względów bezpieczeństwa sugerujemy, by najmłodsi uczestnicy mieli co najmniej 12 lat. Górnego ograniczenia wiekowego w przypadku jazdy na nartach wodnych nie ma – zapraszamy na nasze szkolenia również seniorów!

Ile trwa kurs?

Sam kurs jazdy na nartach wodnych zamyka się w czasie nie przekraczającym 2 godzin, ale zachęcamy do skorzystania z możliwości popływania na nartach już po zakończeniu szkolenia. Można wykupić dowolną ilość czasu na wodzie, w zależności od własnych potrzeb i dostępności sprzętu oraz naszej kadry.

Cena szkolenia z jazdy na nartach wodnych

Jeśli chodzi o narty wodne, cennik szkolenia z jazdy obejmuje przygotowanie teoretyczne i praktyczne oraz ćwiczenia na wodzie, a także sternika, pełną opiekę instruktora i obserwatora, paliwo do motorówki oraz dobór sprzętu. Aktualna cena wynosi 450 zł za 1 godzinę szkolenia.

W celu umówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Baner Superboat