Scroll Top

Kursy motorowodne

Kursy i szkolenia motorowodne

Organizujemy kursy motorowodne niedaleko Warszawy, na Zalewie Zegrzyńskim. Naszą bazą jest Hotel 500 Zegrze, do którego zapraszamy wszystkich pasjonatów sportów motorowodnych chcących wziąć udział w jednym z naszych kursów.

Nasza oferta kursów i szkoleń

Patent sternika motorowodnego

Kurs na sternika motorowodnego

Podstawowe wodne „prawo jazdy”. Kurs pozwala zdobyć uprawnienia do poruszania się jachtem motorowym o długości kadłuba do 12 metrów na morzu. Ten patent obejmuje również możliwość poruszania się skuterem wodnym. Dostępny już od 14 roku życia!

Licencja na holowanie narciarza wodnego

Kurs na holowanie narciarza wodnego

Pozwala zdobyć uprawnienia do holowania narciarza wodnego i innych obiektów pływających za jachtem motorowym.

Lusterko wsteczne łodzi motorowej

Kurs radiooperatora SRC

Obecność radiooperatora obsługującego radiostację UKF jest wymagana na każdym jachcie morskim wyposażonym w sprzęt do prowadzenia komunikacji w paśmie morskim. Ten kurs pozwala zdobyć konieczne uprawnienia i certyfikat.

Patent sternika motorowodnego

Kurs manewrowania jachtem motorowym

Z tego kursu mogą skorzystać zarówno początkujący motorowodniacy, jak i ci, którzy chcą szlifować swoje umiejętności oraz zdobywać nową wiedzę w dziedzinie sprawnego i bezpiecznego manewrowania jachtem motorowym.

Kurs jazdy na skuterze wodnym

Szkolenie/kurs na skuter wodny

Praktyczne szkolenie dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności ze skuterami wodnymi. Obejmuje niezbędne podstawy (m.in. wsiadanie i schodzenie ze skutera bez wywrotki), zasady bezpiecznego pływania skuterem wodnym po akwenie oraz szkolenie w zakresie prawidłowego balansowania ciałem.

Kurs holowania narciarza wodnego

Kurs nauki jazdy na nartach wodnych

Kurs dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem wodnym. Brak ograniczeń wiekowych!

Kurs na morskiego sternika motorowodnego

Dla motorowodniaków chcących pływać jachtami motorowymi bez ograniczeń mocy silnika po wodach morskich. Pozwala uzyskać uprawnienia do prowadzenia po morzu jachtów o długości do 18 metrów. Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 rok życia.

Kurs na holowanie statków powietrznych

Przeznaczony dla osób chcących zdobyć uprawnienia do holowania za jachtem motorowym obiektów unoszących się nad lustrem wody. W kursie mogą wziąć udział pełnoletni posiadacze patentu sternika motorowodnego lub wyższego.