Scroll Top

Rejsy łodzią motorową

Rejs motorówką

Dla osób, które chciałyby w bezpiecznych i komfortowych warunkach wybrać się w rejs po Jeziorze Zegrzyńskim przygotowaliśmy ofertę rejsów łodzią motorową po tym niesamowitym akwenie. To nie tylko doskonała sposobność, by poznać Zegrze bez stresu związanego z koniecznością samodzielnego prowadzenia łodzi motorowej, ale przede wszystkim dobra okazja, by udać się drogą wodną w interesujące miejsca znajdujące się w pobliżu Warszawy, o których istnieniu niejednokrotnie nie miało się pojęcia.

Zapraszamy na rejs motorówką po najciekawszych zakątkach Zalewu Zegrzyńskiego – startujemy z naszej bazy, którą jest Hotel 500!

Rejsy łodzią motorową – najważniejsze informacje

Ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy zawsze bezpieczeństwo oraz samopoczucie motorowodniaków, którzy korzystają z naszych usług, rejsy motorówką odbywają się pod okiem doświadczonych sterników, doskonale znających specyfikę akwenu oraz przepisy obowiązujące podczas prowadzenia łodzi motorowej.

Dla rodzin z dziećmi oraz innych dużych grup (np. uczestników wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego) mamy w ofercie duże, wygodne motorówki, które są komfortowo wyposażone we wszelkie udogodnienia niezbędne w trakcie rejsu.

Zwolennicy dużych prędkości i wiatru we włosach także znajdą w naszej ofercie coś dla siebie – dysponujemy bowiem szybkimi, otwartopokładowymi motorówkami wyposażonymi w potężne silniki.

Rejs motorówką – cennik

Cena wynajęcia łodzi motorowej na rejs po Jeziorze Zegrzyńskim jest zależna od kilku czynników, w tym od wielkości wynajmowanej łodzi, dnia tygodnia, ilości osób, okresu najmu i tego, czy łódź jest wynajmowana ze sternikiem, czy bez niego. Bieżący cennik wypożyczenia łodzi motorowej na rejs przedstawia się:

  • wynajem łodzi motorowej ze sternikiem na 1 godzinę – 600 zł
  • wynajem łodzi motorowej bez sternika na 1 godzinę – 490 zł + paliwo

Dodatkowo pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości 500 zł, którą rozliczamy po zwrocie łodzi i weryfikacji jej stanu technicznego oraz wyglądu zewnętrznego.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami!