Wypożyczalnia sprzętu do Stand Up Paddling

Wynajem sprzętu do Paddleboardingu

Paddleboarding to ciekawa alternatywa dla motorowodniackiego szaleństwa oraz doskonały sposób na to, by aktywne spędzanie czasu nad wodą przełożyło się również na poprawę kondycji i tężyzny fizycznej. Ponieważ deska SUP nie posiada żagla i jest napędzana wyłącznie wiosłem, pływanie na niej nie jest zależne od warunków pogodowych, a mobilność pozwala wybrać się w dowolny zakątek jeziora.

Miłośnikom tej formy rekreacji oferujemy szeroki wybór desek i wyposażenia w naszej wypożyczalni w pobliżu Warszawy – zapraszamy do Hotelu 500 Zegrze!

Wynajem Stand Up Paddling – najważniejsze informacje

W ofercie posiadamy duży wybór desek o różnych rozmiarach i przeznaczeniu:

  • uniwersalne deski typu Allround, cechujące się dość dużą szerokością i wysokim poziomem stabilności, które będą najlepszym wyborem dla początkujących,
  • deski typu Touring, nieco węższe oraz dłuższe, które są przeznaczone głównie do pokonywania długich dystansów,
  • deski wyczynowe typu Race, najmniej stabilne pośród desek SUP, a jednocześnie najdłuższe i najwęższe, których podstawowym przeznaczeniem jest ściganie się.

Wraz z deską wypożyczamy także wszelki niezbędny osprzęt w postaci wioseł, leashy do przypięcia na kostkę, pianek, oraz kamizelek asekuracyjnych. W razie potrzeby nasi instruktorzy są w stanie przeprowadzić instruktaż w zakresie techniki pływania na desce SUP i zasad bezpieczeństwa – prosimy jednak o wcześniejszy kontakt, by ustalić szczegóły szkolenia.

Wypożyczalnia sprzętu Stand Up Paddling – cennik

Dokładna cena wynajmu desek do paddleboardingu jest uzależniona od tego, na jaki okres wypożyczana jest zestaw SUP. W skład pojedynczego zestawu wchodzi deska, wiosło, smycz (leash) i kamizelka asekuracyjna.

Podstawowy cennik wynajmu sprzętu do Stand Up Paddling przedstawia się następująco:

  • wypożyczenie zestawu SUP na 24 godziny – 150 zł + 70 zł za każdą kolejną dobę
  • instruktaż pływania na SUP – [Gratisss] zł/1 osoba
  • wypożyczenie zestawu SUP na 1 godzinę – 29 zł

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!