Scroll Top

Wypożyczalnia sprzętu do Stand Up Paddling

Wypożyczalnia SUP – sprzętu do Paddleboardingu nad Jeziorem Zegrzyńskim

Paddleboarding to ciekawa alternatywa dla motorowodniackiego szaleństwa oraz doskonały sposób na to, by aktywne spędzanie czasu nad wodą przełożyło się również na poprawę kondycji i tężyzny fizycznej. Ponieważ deska SUP nie posiada żagla i jest napędzana wyłącznie wiosłem, pływanie na niej nie jest zależne od warunków pogodowych, a mobilność pozwala wybrać się w dowolny zakątek jeziora.

Miłośnikom tej formy rekreacji oferujemy szeroki wybór desek i wyposażenia w naszej wypożyczalni w pobliżu Warszawy – zapraszamy do Hotelu 500 Zegrze!

Wypożyczalnia desek SUP (Stand Up Paddling) na Zegrzu – najważniejsze informacje

W ofercie posiadamy duży wybór desek o różnych rozmiarach i przeznaczeniu:

  • uniwersalne deski typu Allround, cechujące się dość dużą szerokością i wysokim poziomem stabilności, które będą najlepszym wyborem dla początkujących,
  • deski typu Touring, nieco węższe oraz dłuższe, które są przeznaczone głównie do pokonywania długich dystansów,
  • deski wyczynowe typu Race, najmniej stabilne pośród desek SUP, a jednocześnie najdłuższe i najwęższe, których podstawowym przeznaczeniem jest ściganie się.

Wraz z deską wypożyczamy także wszelki niezbędny osprzęt w postaci wioseł, leashy do przypięcia na kostkę, pianek, oraz kamizelek asekuracyjnych. W razie potrzeby nasi instruktorzy są w stanie przeprowadzić instruktaż w zakresie techniki pływania na desce SUP i zasad bezpieczeństwa – prosimy jednak o wcześniejszy kontakt, by ustalić szczegóły szkolenia.

Wypożyczalnia sprzętu Stand Up Paddling – cennik

Dokładna cena wynajmu desek do paddleboardingu jest uzależniona od tego, na jaki okres wypożyczana jest zestaw SUP. W skład pojedynczego zestawu wchodzi deska, wiosło, smycz (leash) i kamizelka asekuracyjna.

Podstawowy cennik wynajmu sprzętu do Stand Up Paddling przedstawia się następująco:

  • wypożyczenie zestawu SUP na 24 godziny – 150 zł + 70 zł za każdą kolejną dobę
  • instruktaż pływania na SUP – [Gratisss] zł/1 osoba
  • wypożyczenie zestawu SUP na 1 godzinę – 29 zł

Polecamy też wynajem motorówek oraz wypożyczenie skutera wodnego nad Jeziorem Zegrzyńskim!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!