Scroll Top

Wypożyczalnia motorówek

Wynajem motorówek na Zegrzu

Wynajem łodzi motorowej jest doskonałym sposobem na urozmaicenie urlopu nad wodą – szczególnie nad akwenem tak dużym i oferującym tak różnorodne atrakcje, jak Jezioro Zegrzyńskie. Tym, którzy planują dłuższy pobyt, proponujemy czarter motorówek, dzięki czemu można swobodnie korzystać z wygody posiadania dostępu do komfortowej łodzi motorowej w każdej chwili pobytu nad wodą.

Nasza wypożyczalnia motorówek na Zegrzu jest doskonale zaopatrzona w jednostki, które spełnią potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wybrednych motorowodniaków – zapraszamy do Hotelu 500, gdzie można zapoznać się z pełnym asortymentem wypożyczalni!

Wypożyczalnia łodzi motorowych na Zegrzu – najważniejsze informacje

W naszej wypożyczalni motorówek na Zegrzu znajdują się jednostki o bardzo zróżnicowanym charakterze, parametrach technicznych i osiągach, dzięki czemu każdy motorowodniak znajdzie tu bez problemu łódź motorową, która perfekcyjnie wpasowuje się w jego potrzeby i oczekiwania. Dysponujemy jachtami motorowymi, które można wyczarterować bez patentu ani specjalnych uprawnień, jak też i takimi łodziami, do których prowadzenia niezbędne jest odpowiednie doświadczenie oraz patent.

W ofercie mamy nie tylko nieduże jednostki, na których można wybrać się w rejs samotnie albo w niewielkiej, kameralnej grupie, ale również jachty, na których można swobodnie świętować różne uroczystości czy wybrać się w rejs większą grupą – np. przyjaciół czy współpracowników. W tym drugim przypadku rekomendujemy wynajem jachtu wraz z doświadczonym sternikiem, który bezpiecznie zrealizuje rejs wybraną trasą.

Wypożyczalnia motorówek – cennik

W trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie motorowodniaków korzystających z naszej wypożyczalni motorówek zawsze dbamy o doskonały stan techniczny łodzi przeznaczonych na wynajem. Ponadto zawsze przestrzegamy obowiązujących przepisów w zakresie wynajmu jachtów motorowych, na które wymagane są konkretne uprawnienia.

Ceny wypożyczenia łodzi motorowych w naszej wypożyczalni są uzależnione przede wszystkim od typu motorówki i okresu, na jaki dana jednostka będzie wynajęta. Aktualne ceny przedstawiają się następująco:

  • wynajem łodzi motorowej bez patentu – 190 zł za pierwszą godzinę + 190 zł za każdą następną. Min. czas wynajmu 2 h.
  • wynajem łodzi motorowej z silnikiem o mocy powyżej 10 kW – 490 zł za pierwszą godzinę + 450 zł za każdą następną + dodatkowo paliwo
  • wynajem motorówki na 24 godziny – 1600 zł za dobę + dodatkowo paliwo

W cenę wypożyczenia na godziny jest wliczony koszt paliwa niezbędnego do poruszania się łodzią w okresie najmu, jak również wypożyczenie kamizelek ratunkowych. W przypadku czarterów długoterminowych prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów najmu.

Dodatkowo pobieramy zwrotną kaucję w wysokości 500 zł, którą rozliczamy po zwróceniu jachtu oraz zweryfikowaniu jego stanu technicznego i wyglądu zewnętrznego.

Polecamy też wynajem skuterów wodnych oraz wypożyczalnię desek SUP.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami!