Scroll Top

Wypożyczalnia skuterów wodnych

Wynajem skuterów wodnych nad Jeziorem Zegrzyńskim

Skutery wodne cieszą się niesłabnącą popularnością wśród motorowodniaków głównie ze względu na to, że są wygodne w obsłudze, łatwe w prowadzeniu oraz na tyle szybkie, by zapewnić osobie poruszającej się na takiej jednostce sporą dawkę adrenaliny i emocji. W naszej wypożyczalni skuterów wodnych posiadamy wyłącznie sprawdzone, solidne i nowoczesne jednostki, na których każdy będzie się dobrze bawił.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej wypożyczalni skuterów wodnych w pobliżu Warszawy, czyli w Hotelu 500 nad Jeziorem Zegrzyńskim!

Wynajem skuterów wodnych – najważniejsze informacje

W naszej wypożyczalni skuterów wodnych na Zalewie Zegrzyńskim posiadamy szeroką gamę skuterów jedno- i wieloosobowych, w tym również skutery przeznaczone do jazdy z instruktorem dla osób, które nie dysponują odpowiednimi uprawnieniami. Wszystkie jednostki są w doskonałym stanie technicznym i idealnie sprawdzają się zarówno w trakcie jazdy czysto rekreacyjnej, jak i podczas wykorzystywania w bardziej wyczynowy sposób.

W ofercie posiadamy bogaty wybór skuterów renomowanych marek, wśród których znajdują się jednostki o charakterze i osiągach typowo rekreacyjnych, jak też maszyny wyposażone w potężne silniki o dużym zapasie mocy.

Wypożyczalnia skuterów wodnych – cennik

Naszym priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo osób korzystających z usług naszej wypożyczalni skuterów wodnych na Zegrzu. Z tego względu skutery wynajmujemy wyłącznie motorowodniakom posiadającym stosowne uprawnienia, czyli przynajmniej patent sternika motorowodnego (lub wyższy). Dla osób nieposiadających patentu dostępna jest jedynie opcja wynajmu skutera wodnego z instruktorem.

Aktualna cena wynajmu skuterów wodnych na Zegrzu w naszej wypożyczalni to:

  • wynajem skutera na 30 minut – 250 zł/1 osoba
  • wynajem skutera na 1 godzinę – 390 zł/1 osoba
  • wynajem na dłuższy okres – wycena indywidualna

Podane ceny uwzględniają koszt paliwa niezbędnego do korzystania ze skutera na czas najmu, a także wypożyczenie kamizelki ratunkowej. Ponadto pobieramy zwrotną kaucję w wysokości 500 zł, którą rozliczamy po zwrocie skutera i weryfikacji jego stanu technicznego oraz wyglądu zewnętrznego.

 

Polecamy też wynajem motorówek oraz wypożyczenie desek SUP!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami!